نشر هادی
0

سبد خرید شما خالی است.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

کتاب شنود؛ پرفروش‌ترین کتاب الکترونیک سال 1399

چکیده کوتاه مطلب

  سال 1399، سالی بود که با آغاز شیوع ویروس کرونا ما را خانه‌نشین کرد. این خانه‌نشینی باعث تغییر اساسی سبک زندگی همه‌ی ما شد و ما را از عزیزان و خانواده‌هایمان دورتر از قبل کرد. البته به لطف فضای مجازی و ارتباطات نوین، تلخی این دوری و فاصله کمی در کام‌مان کم شد اما این خانه‌نشینی، […]

 

سال 1399، سالی بود که با آغاز شیوع ویروس کرونا ما را خانه‌نشین کرد. این خانه‌نشینی باعث تغییر اساسی سبک زندگی همه‌ی ما شد و ما را از عزیزان و خانواده‌هایمان دورتر از قبل کرد. البته به لطف فضای مجازی و ارتباطات نوین، تلخی این دوری و فاصله کمی در کام‌مان کم شد اما این خانه‌نشینی، باعث شد فرضت زیادی داشته باشیم که ندانیم چه‌طور این زمان خالی را پر کنیم. همین مساله باعث شد همه‌ی ما به سمت دوست دیرینه‌ و یار مهربان برگردیم و باز کتاب‌خوان شویم.

در نیمه‌ی دوم سال 1399 کتاب شنود که سومین کتاب از مجموعه کتاب‌های تجربه‌های نزدیک به مرگ چاپ شده توسط انتشارات شهید ابراهیم هادی بود، به چاپ رسید. علاوه بر عرضه‌ی نسخه‌ی فیزیکی این کتاب بر آن شدیم تا برای دسترسی همه‌ی هم‌میهنان عزیزمان به کتاب شنود، نسخه‌ی الکترونیک آن را در پلتفرم کتاب‌خوان طاقچه نیز عرضه کنیم. این روزها در کمال مسرت با خبر شدیم علی‌رغم این‌که کتاب شنود در نیمه‌ی دوم سال از راه رسید و روانه‌ی اپلیکیشن طاقچه شد، توانست گوی سبقت را از تمامی عناوین موجود در این پلتفرم ربوده و به‌عنوان پرفروش‌ترین کتاب پلتفرم طاقچه در سال 1399 دست پیدا کند. شما می‌توانید نسخه‌ی اصلی کتاب یا نسخه مجازی آن را از لینک‌های زیر تهیه بفرمایید.

لینک خرید نسخه فیزیکی کتاب شنود

لینک خرید نسخه الکترونیک کتاب شنود

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.
0